Cem Ozan Çetintaş Çizgi Roman, Geeva Flava

Cem Ozan Çetintaş’ın Geeva Flava ile ortak çizgi romanı sonunda çıktı!

Geeva Flava’s yeni albümü Hadal Zone, kayıp, yas ve dönüşüm hakkında sihirli bir hikaye anlatıyor. Geeva Flava bu sihirli hikayenin görsel dünyasını yaratmak için Cem ile beraber çalıştı. Sonuç müzikal ve görsel bir şölen. Albümü kesinlikle çizgi roman ile beraber deneyimlemelisiniz.

Çizgi romanın bir de Lagoon Edition isminde özel bir serisi var. Bu serini mavi kapağıyla fark yaratması dışında Geeva Flava ekibinden ekstra fotoğraflar ve notlar ile beraber teslim ediliyor.

Çizgi romanı www.geevaflava.com adresi üzerinden alabilirsiniz.

Ozmoz – Kristal Elma – Felis Ödülleri

Ozmoz – Kristal Elma – Felis Ödülleri

OZMOZ dijital sergi oyunu projemiz, Kristal Elma ödüllerinde Dijital Enstelasyon ve Etkinlik Tasarımı ile Diğer Dijital Çözümler kategorilerinde kristal, En Yenilikçi Teknoloji/Dijital Medya Kullanımı kategorisinde bronz ödül kazandı.

MediaCat Felis Ödülleri’nde ise Temas Noktası Teknolojilerinin Kullanımı kategorisinde ödüllendirildi.

Yolculuğumuzun başlarındayken bu başarıyı elde etmekten gururluyuz! Tüm sanatçılarımıza, proje ekibimize, içerik ve medya ajansımız Salvo Istanbul‘a ve sponsorumuz ASUS Türkiye ile ASUS ROG Türkiye’ye teşekkürler!

Proje ekibi:

Konsept ve Kürasyon: Selen Gursoy & Ege Akdemir

3D Tasarımlar ve Modelleme: Selen Gursoy

Oyun Tasarım ve Geliştirme: Batu Yıldız

Ses ve Müzik Tasarımı: Turgut Mavuk

Markalaştırma & Web Tasarımı: Simay Yaman

Web Geliştirme: Emre Ashak

Dijital Pazarlama: Cihan Hülagü

Proje Asistanı: Tutku Vatansever

OZMOZ yayında

OZMOZ yayında

Yeni oyun sergimiz Ozmoz artık yayında!

Oyunu desktoptan: famstore.co/en/ozmoz
iOS app üzerinden: https://apple.co/37xAOJz  ya da
Google Play app üzerinden: https://bit.ly/2DToDfZ deneyimleyebilirsiniz.

ASUS ve ROG is birliği ile illüstrasyon galerimiz famstore°un yıldönümü için tasarladığımız Ozmoz katılımcıları illüstrasyon dünyasından oyun dünyasına taşıyan yeni nesil interaktif bir sergi deneyimi. Ozmoz’un görsel-işitsel labirentinde famstore°un yeni koleksiyonundan 23 illüstrasyon üç boyutlu odalara dönüşüyor. Katılımcılar, girdikleri renkli odaları keşfederken, aynı zamanda odalar arasındaki geçişleri bulmaya çalışacak.

Bu yaratıcı ve teknik açıdan zorlayıcı proje, illüstrasyon kültürü en güzel nasıl yansıtılabilir ve çağımızın görme biçimleri nasıl zorlanabilir sorularına cevap arıyor. Hayatımız hiç olmadığı kadar görsellerin hükmü altında. Buna rağmen görsellerle olan anlamlı ilişkimiz de hiç olmadığı kadar tehlikede. Ozmoz, illüstrasyon dünyasını oyun dünyasıyla birleştiren yavaşlatılmış bir sanat tecrübesi sunarak bunu tersine çevirmeyi amaçlıyor. Bu nedenle, sergideki illüstrasyonlar mekanlaşıyor ve katılımcıyı içine alan bir labirente dönüşüyor. Böylece Ozmoz, günümüzün araçlarını kullanarak görsel sanatlarla derin bir etkileşimin getirdiği etkilenme anını geri çağırmayı umuyor.

Kübrasu Yıldırım – Nova Norda

Kübrasu Yıldırım – Nova Norda

Nova Norda’nın “Kim üzdü seni” adlı parçasının klibinde bir meteor dünyaya düşmek üzere. Bu hikayedeki iki karakter de bir kitaptan bu süreçte neler yapabilecekleri hakkında öneriler alıyorlar. Kübrasu Yıldırım’ın tasarladığı bu kitap meteor düşmese de yapılabilecek birçok öneriyi farklı görsel dünyalar içerisinde sunuyor.

Elif Demir & Tutku Sevinç – Metex Studio

Elif Demir & Tutku Sevinç – Metex Studio

Metex Studio Erk mimarlık ofisinin içine yapılan artwork kurgusunda Tutku Sevinç ve Elif Demir’in proje için özel olarak ürettikleri eserler yer alıyor. Tutku Sevinç 3’lü akrilik etkili serisinde kent-banliyö-kır peyzajlarından esinleniyor. Elif Demir ise istenilen perspektif etkisini stilize edilmiş minimalistik mimari detaylarla işliyor.

Nike

Nike

Nike’ın yeni İstanbul ofisine hazırladığımız artwork serisi farklı sanatçıların spor temalı özel üretim işlerini içeriyor. Proje kapsamında çalışan Melih Çebi, Ece Ağırtmış, Günseli Sepici ve Elif Demir Nike’ın hareketli dünyasında farklı görsel hikayeler ile katkıda bulunuyor.