Cem Ozan Çetintaş Çizgi Roman, Geeva Flava

Cem Ozan Çetintaş’ın Geeva Flava ile ortak çizgi romanı sonunda çıktı!

Geeva Flava’s yeni albümü Hadal Zone, kayıp, yas ve dönüşüm hakkında sihirli bir hikaye anlatıyor. Geeva Flava bu sihirli hikayenin görsel dünyasını yaratmak için Cem ile beraber çalıştı. Sonuç müzikal ve görsel bir şölen. Albümü kesinlikle çizgi roman ile beraber deneyimlemelisiniz.

Çizgi romanın bir de Lagoon Edition isminde özel bir serisi var. Bu serini mavi kapağıyla fark yaratması dışında Geeva Flava ekibinden ekstra fotoğraflar ve notlar ile beraber teslim ediliyor.

Çizgi romanı www.geevaflava.com adresi üzerinden alabilirsiniz.

Neda Mamo – Supersense

Neda Mamo – Supersense

Neda Mamo, AI teknolojisi altyapılı, körler için yaratılmış tarama uygulaması Supersense’in yeni görsel kimliğini tasarladı.

Supersense ile markalarının görsel kimliğini yeniden tasarlama üzerine bir iş birliği başlatmak için ilk buluştuğumuzda hedef kitlemiz hakkında sorularımız vardı. Supersense ekibi bize körlüğün tekil bir deneyim olmadığını anlatınca bu projenin farklı görme deneyimleri üzerine araştırma gerektirecek özel bir tasarım gerektirdiğinin farkına vardık. Tasarlanan her metin, doku ve kompozisyonun anlaşılabilmesi için renk kontrastlarının özel olarak olarak belirlenmesi gerekiyordu.

Supersense ekibi renkli ve dinamik görsel dünyası sebebiyle proje için Neda Mamo ile çalışmaya karar verdi. Neda da araştırma ve tasarım süreçlerindeki titizliği sayesinde çarpıcı olduğu kadar kapsayıcı bir görsel kimlik çıkardı.

Selin Tahtakılıç & Uğur Altun – Hayata Destek

Selin Tahtakılıç ve Uğur Altun afetlerden etkilenen insanların yaşamlarına onurlu bir şekilde devam edebilmesi için çalışan Hayata Destek Vakfı için farklı konseptlere yönelik kartpostallar tasarladılar. Doğum günü, yıl dönümü ya da sadece bir tebrik kartı olsun Selin ve Uğur’un iç ısıtan tasarımları ile hem sevdiklerinizi kutlayabilir hem de vakıf aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine destek olabilirsiniz.

Sim Onay – Nobo Cafe

Sim Onay – Nobo Cafe

Advayta Yoga’da dersten çıkınca ya da sadece güzel yemekler yemek için gittiğinizde ayurvedik beslenmeyi baz alan Nobo’nun sırasında beklerken Sim Onay’ın tasarım ve uygulamasını yaptığı manifesto ile karşılaşabilirsiniz. Doğallığın içerindeki dengeyi yansıtan bu tasarım, ekibin benimsediği sadeliği ve özeni tasarımsal olarak yansıtıyor.

Sim Onay- Sabancı Holding

Sim Onay- Sabancı Holding

Bir tanıtım sunumunun temsil ettiği kurumun ilk imajı için çok kritik olduğunu düşünen Sabancı Vakfı, eğitilim, kültür sanat ve sosyal değişim alanlarındaki projelerini anlatan tanıtım sunumunun vakfın vizyonunu yansıtan bir görsel tasarım güncellemesini Sim Onay’ın grafik tasarım yeteneğine devrettiler ve sonuç akılda kalıcı, çarpıcı ve ilgi çeken bir tasarım oldu.