Simay Yaman

Simay Yaman

Simay’ın tasarımlarında fikirler yeni boyutlar kazanıyor. Günlük hayatta gözlemlediği şeyleri yumuşak renkler kullanarak aslında içerik olarak pek de yumuşak sayılmayan, agresif senaryolarla işlemeyi seviyor. Gerçek dünyalardan sanal kesitler Simay’ın tasarımları ile her zaman akılda kalıcı bir görsellik yakalıyor.

Neda Mamo

Neda Mamo

Neda hem kişisel çalışmalarında hem de marka iş birliklerinde temanın eğlenceli yüzünü görüp var olan potansiyeli parlatıyor.  İşlerinde kendine özgü “punk” stilini doğru kanalları kullanarak aktaran Neda, çalıştığı ajanslarda edindiği tecrübe ve renkli dünyasını en etkileyici şekilde birleştiriyor.

Nazlı Çelebi

Nazlı Çelebi

Nazlı Çelebi's Animation Video for Sertab Erener's song "Aç Sesini"

Görsel kimlik tasarımı,  logo tasarımı,  illüstrasyon ya da animasyon olsun Nazlı’nın renkleri, mimari estetiği ile birleşince her zaman çarpıcı ve akılda kalıcı sonuçlar üretiyor. İşlerinde merak uyandıran dünyalardan parçalar sunan Nazlı, iç mimarlık deneyimi sayesinde bir fikrin doğru tonunu bulma konusunda uzman.

Melis Balcı

Melis Balcı

Melis Balcı 2D animasyon ağırlıklı olmak üzere her projede hikaye anlatıcılığının yapılarını ve geleneklerini araştırıyor ve deniyor. Melis’in elinden geçen her animasyonda görseller kadar hareket modellerinin de yaratıcılığı ile ön plana çıktığını gözlemleyebilirsiniz. Bu şekilde Melis dokuların sade bir dille buluştuğu animasyonlarıyla her zaman izleyiciyi harekete geçirmeyi başarıyor.

Ayrıca Melis’in eş yönetmenliğini yaptığı ilk bağımsız animasyon filmi Merkür birçok festivalde yarıştı ve ödüller kazandı.

Dilara Karakaş

Dilara Karakaş

Dilara’nın illüstrasyon ve animasyonlarında manzara ve mekan her zaman etkileyicidir.  Işığı baktığınız görseli gerçek bir deneyime dönüştürecek şekilde kullanır. İllüstrasyon, oyun ya da animasyon projesi olsun, Dilara her zaman fikrinizi canlandıracak doğru tonu bulur. 

Arkaplanlarını yaptığı ilk proje olan Pipe Dreams BFI London Film Festival, LIAF, LSFF gibi uluslararası festivallerde gösterildi. Çocuk kitapları da çizen Dilara daha önce Eti, Red Bull, Nestle, Total, THY ve Akbank gibi birçok marka ile çalıştı.

Dilara Akbal

Dilara Akbal

Marmara GSF Grafik Tasarım Bölümünden mezun Dilara markaların kimliklerini ve proje fikirlerini kendi iç dünyasına alarak kendi içinde mizahı olan tasarımlara dönüştürür. Çözüm odaklı çalışan Dilara işlerinde kreatif tasarımsal çözümler üretmek konusunda ustadır. Tek bir imaj ya da animasyon olsun, Dialra hikayeleştirme gerektiren projeler için mükemmel bir tasarımcı. Dilara daha önce Nike, Kolektif House, Publicis İstanbul gibi bir çok markayla çalıştı.

Cem Ozan Çetintaş

Cem Ozan Çetintaş

Diyagonal uyumayı seviyorum, eser miktarda alkol tüketebilecek kadar gencim fakat sonrasında ceremesini çekecek kadar yaşlıyım, evvel zaman içinde bir nehirde varil içinde yüzdüm, sörf yapmaya platonik olarak aşığım, mimarlık ile istismarcı bir ilişki içerisindeyim ve ayrıca illüstrasyon çizmeye bayılıyorum.

Yaren Yavuz

Yaren Yavuz

Yaren işlerinde dinamik renkler ve keskin çizgiler sayesinde her zaman ön plana çıkan tasarımlar yaratıyor. Kitap kapağı, konser afişi, gif gibi birçok alanda iş üretiyor. Kaykay yapmayı bir tutku haline getirmiş Yaren en kısa zamanda Türkiye’de kaykay illüstrasyonlarının yayılmasını istiyor.

Uğur Altun

Uğur Altun

Uğur Altun yılların getirdiği sektörel tecrübesi sayesinde her zaman çalışması keyifli bir tasarımcı. Kullandığı dokularla hedeflenen hisleri anında aktarabilen tasarımları sayesinde birçok markanın da tercih edilen ismi. Yurt dışında çeşitli sergilere seçilmesi ve uluslararası kataloglarda yer alması bu nedenle pek de şaşırılacak başarılar değil. Uğur yayın evleri için kitap resimlemek ve dergiler için illüstrasyon üretmenin yanında logo, kapak ve poster tasarımı gibi alanlarda da üretimlerini İzmir’den sürdürmekte.

Tutku Sevinç

Tutku Sevinç

Tutku mimarlık kariyeri sayesinde işlerinde mekanların hissiyatlarını yansıtmaktan hoşlanan bir tasarımcı. İllüstrasyonlarında yoğunlukla suluboya ve pastel tonlar kullanarak sakin ve samimi bir hissiyat yakalayan Tutku’nun işlerinde hem mekan hem de karakter derinliğini yakalayabilirsiniz.